|

Par mums

  • Par mums - nevainojama reputācija 20 gadu garumā Silk Plaster
DIBINĀŠANA

Mūsu vēsture sākās 1997. gadā. Šodien uzņēmums izmanto vislabāko aprīkojumu un savas patentētās tehnoloģijas, lai varētu ražot alternatīvu DIY produktu sienu un griestu apdarei.

STANDARTI

Galvenā prioritāte ir padarīt produktu drošu. Visi materiāli atbilst M1 un A1 kategorijām, tas nozīmē, ka tajos nav kaitīgo ķīmisko savienojumu. VOC FREE produkti ir mūsu prioritāte!

KVALITĀTE

Produktu izstrādes procesu uzrauga Pētniecības un attīstības centrs. Kvalitāti kontrolē arī starptautiskās organizācijas.

PROFESIONĀĻU KOMANDA

SILK PLASTER ir pasaules līderis dekoratīvo apmetumu ražošanā. Tas ir 20 gadu nepārtraukta darba rezultāts, kura mērķis ir uzlabot tehnoloģiju un gala produktu. 

SILK PLASTER rūpnīcas atrodas Eiropā un ir lielākie šāda veida uzņēmumi. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā, un mūsu nodaļās visā pasaulē strādā kvalificēti inženieri, dizaineri un vadītāji tādās vietās kā Kijeva, Maskava, Dubaija un Berlīne.

SILK PLASTER pārstāv savu produktu daudzās starptautiskās tirdzniecības izstādēs. Uzņēmums piedalās pasākumos, lai labāk izprastu klientu simpātijas un antipātijas, un attiecīgi pielāgotos. 

KVALITĀTE UN SERTIFIKĀTI

SILK PLASTER ir visas nepieciešamās īpašības, lai sienas pārklājums būtu izturīgs, ilgtspējīgs, videi draudzīgs un unikāls dizains. 

Visas izmantotās izejvielas ir videi draudzīgas. Mūsu izmantotā tehnoloģija saglabā izejvielu labākās īpašības, un vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas. SILK PLASTER piemīt arī ugunsizturības īpašības (COFRAC standarts Francijā). Videi draudzīgās īpašības un uzticamību apstiprina Eiropas sertifikāti, piemēram, AgBB-Scheme (Ķelne, Vācija), ES ekspluatācijas īpašību deklarācija (DoP), M1 emisijas sertifikāts būvmateriāliem (Helsinki, Somija). SILK PLASTER ir saņēmis tādas kvalitātes atzinības kā "E3 ekoloģija, enerģija, efektivitāte", "E3 balvas 2014" un CE zīme. 

KĀ KĻŪT PAR PARTNERI! 

Visās pasaules valstīs ir pārstāvēti vairāk nekā 900 veikali, tai skaitā būvmateriālu veikalu tīkli, kur tiek pārstāvēta SILK PLASTER produkcija. Dīleriem ir pārdošanas pārstāvji, kas veicina produktu tirdzniecību. Mēs esam atvērti jauniem sadarbības partneriem un esam priecīgi jūs redzēt mūsu sadarbības partneru lokā.

Pievienojies mums un augsim kopā.

Uzzināt vairāk!