how to apply

Labā prakse

Kā uzklāt šķidrās tapetes?

Šķidrās tapetes ir viegli sagatavot un uzklāt, tāpēc tās ir viens no vienkāršākajiem un ērtākajiem interjera pārveidošanas variantiem. Šajā lapā atradīsiet instrukcijas, kurās sniegtas atbildes uz tādiem jautājumiem kā, piemēram, kā sagatavot sienu, kā labot plīsumus vai novērst plaisas sienās un daudz ko citu.

Lejupielādējiet instrukciju PDF formātā (ENG, DE, LV, UKR, LT)

 • Reģipša virsmu sagatavošana
 • Sienas vecās mājās
 • Sienas ar metāla daļām
 • Daļēji krāsotas sienas
 • Koka virsmas
 • Tīrs betons, apmesta ķieģeļu siena
 • OSB - Orientētās kokskaidu plātnes

Reģipša virsmu sagatavošana

Reģipsis tiek plaši izmantots iekšējo starpsienu būvniecībā. Loksnes tiek piestiprinātas ar skrūvēm, un šuves tiek izlīdzinātas, izmantojot ģipša maisījumus. Tas ir ātrs un ekonomisks veids, kā izveidot jebkādus interjera risinājumus.

 1. Ir būtiski nošpaktelēt visu reģipša sienu, ne tikai savienojuma vietas. Arī, ja reģispis nav pietiekami kārtīgi nogruntēts, pastāv iespēja, ka starp plāksnēm parādīsies šuvju pēdas. Tāpēc ar gruntskrāsu ir jāpārklāj visa sienas virsma, pat ja reģipša loksnes ir līdzenas un gludas.

 2. Lai iegūtu labākos rezultātus, pirms šķidro tapešu uzklāšanas mēs iesakām uzklāt SILK PLASTER gruntskrāsu 2-3 kārtās uz visas virsmas, īpaši svarīgi tas ir, ja izvēlētas gaišas krāsas tapetes.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

Sienas vecās mājās

Veco māju būvniecībā izmantotie materiāli bija diezgan sliktas kvalitātes vai vienkārši novecojuši. Bieži vien vispār nav zināms, no kā izgatavotas sienas. To virsma ir ļoti mānīga, jo uz tās var parādīties dzelteni plankumi, plankumi sarūsējušu cauruļu, nekvalitatīvas elektroinstalācijas un citu celtnieku kļūdu dēļ, kas pastiprinājušās gadu desmitu lietošanas laikā. Lai izvairītos no traipiem, rūpīgi aizsargājiet sienas.

 1. Vispirms visa virsma jāapstrādā ar impregnēšanas līdzekli vai Silk Plaster patentētās gruntskrāsas šķīdumu. Pēc tam uzklājiet oriģinālo Silk Plaster gruntskrāsu 2 kārtās. Iepriekš uzklājiet to 2-3 nelielos testa laukumos, lai saprastu, kā grunts klājas uz sienām.

 2. Lai sasniegtu ideālu rezultātu, uzklājot šķidrās tapetes, iesakām sienas noklāt ar ģipša maisījumu.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

Sienas ar metāla daļām

Lai sagatavotu jebkuru virsmu šķidro tapešu uzklāšanai, ir nepieciešams to attaukot un izlīdzināt.

 1. Ja ir izvirzītas vai plakanas metāla daļas, piemēram, apgaismojuma iekārtas, elektrības paneļi, armatūras stieņi vai cauruļvadi, arī tās jāapstrādā ar Silk Plaster grunti.

 2. Tajā pat laikā atcerieties, ka ir nepieciešams atstāt pastāvīgu piekļuvi elektriskajiem mezgliem, tāpēc iesakām tos nekrāsot un nepārklāt ar apmetumu.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

Daļēji krāsotas sienas

Daļēja krāsošana gaišās krāsās ir viens no populārākajiem interjera dizaina risinājumiem. Izmantojot dažādus toņus, jūs vizuāli padarīsiet telpu plašāku. Ja šādas daļēji kŗasotas sienas vēlaties noklāt ar šķidrajām tapetēm, ir svarīgi tās nokrāsot vienmērīgā baltā tonī, lai pēc izžūšanas nerastos nevienmērīga krāsu pāreja (tā sauktā "ūdenslīnija").

 1. Mēs iesakām virsmu gruntēt ar Silk Plaster grunti 2 kārtās un pēc tam uzklāt krāsu, lai piešķirtu vienmērīgu baltumu.

 2. Lai sasniegtu ideālu rezultātu, uzklājot šķidrās tapetes, iesakām vispirms apstrādāt sienas ar ģipša maisījumiem.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

Koka virsmas

Atsevišķiem interjera risinājumiem, piemēram, durvju ailēm, arkām, mezonīniem, tiek izmantoti tādi materiāli kā saplāksnis, skaidu plātnes un MDF.

 1. Šķidrās tapetes var uzklāt uz koka virsmām, pārliecinoties, ka tās nav deformējušās mitruma ietekmē un ir pareizi nostiprinātas. Turklāt ir vērts ņemt vērā, ka, jo plānāka loksne, jo lielāka tās deformācijas iespējamība.

 2. Lai aizsargātu šādas virsmas pirms šķidro tapešu uzklāšanas, mēs iesakām izmantot patentētu Silk Plaster gruntskrāsu 2-3 kārtās horizontālā un vertikālā virzienā.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatietie pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

Tīrs betons, apmesta ķieģeļu siena

Ar ūdens bāzes krāsām ir grūti nokrāsot kailu betonu vai apmetumu. Šādu virsmu milzīgās uzsūktspējas dēļ var uzklāt pat 20 krāsas kārtas un nesasniegt nepieciešamo virsmas baltumu.

 1. Šajā gadījumā optimālais risinājums būtu sienu noklāt ar ģipša maisījumiem, aizpildīt poras ar materiālu un papildus izlīdzināt virsmu. Un tikai pēc tam 2 kārtās uzklājiet Silk Plaster gruntskrāsu. Tas ļaus izvairīties no krāsas uzsūkšanās betonā.

 2. Ja betona siena sākotnēji ir vāja, stipri nolobās, drupinās, tad jebkuru materiālu izmantošana ir apgrūtināta, jo saķeres praktiski nav. Lai sasniegtu ideālu rezultātu, uzklājot šķidras tapetes, iesakām vispirms apmest sienas ar speciāliem savienojumiem: jāizmanto jebkura ražotāja standarta pastiprinošā gruntskrāsa.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

OSB - Orientētās kokskaidu plātnes

Orientēto kokskaidu plātnes - daudzslāņu konstrukcijas materiāls, kura galvenā sastāvdaļa ir līmēta un presēta koksnes šķiedra.

 1. Šajā gadījumā nepieciešama īpaši rūpīgu virsmas sagatavošana. Pirms šķidro tapešu uzklāšanas mēs iesakām apšūt sienas ar reģipsi vai iegādāties gatavu versiju ar apvalku no šī materiāla.

 2. OSB var būt divu veidu: ar zemu blīvumu starpsienām mājas iekšpusē un ar augstu blīvumu ārējai apdarei, pateicoties augstajai mitrumizturībai. Šāda veida plātnes var izmantot ārējā apdarē. Veidojot starpsienas, ārējai un iekšējai apdarei iesakām izmantot mitruma izturīgas plātnes, jo tās ir daudzpusīgākas. Šādas plātnes jāapmet ar ģipša maisījumiem un jānokrāso vai nu ar gruntskrāsu, vai jāapstrādā ar ūdens bāzes krāsu.

Vai virsma ir sagatavota? Noskatieties pamācības video, lai pareizi sagatavotu un uzklātu šķidrās tapetes.

SVARĪGI!

Ja nepieciešami vairāki SILK PLASTER iepakojumi, sajauciet tos vienlaikus vienā bļodā. 

Viena siena (virsma) pilnībā jāpārklāj ar vienas partijas materiālu. 

Materiāls jāizlieto 48 stundu laikā pēc sagatavošanas.

 Ņemiet vērā, ka svarīgi ir uzturēt pareizu temperatūru un mitrumu visā laikposmā no maisījuma pagatavošanas sākuma līdz lietošanas beigām. Gaisa temperatūra telpā nedrīkst būt zemāka par +15 ° C, mitruma līmenis līdz 70%.

Uzglabāt sausā vietā (temperatūrā no + 5°C līdz + 40°C), prom no saules gaismas. Šādos apstākļos neatvērtam iepakojumam derīguma termiņš ir neierobežots.

Labā prakse

Materiāla uzklāšana

Sajauciet SILK PLASTER ar ūdeni

Ņemot vērā virsmas laukuma izmēru, aprēķiniet nepieciešamo kopējo maisījuma daudzumu. Tas ir svarīgi, jo vienas sienas (vai griestu ) virsmai jābūt pilnībā klātai ar materiālu, kas iegūts tikai no vienas mīcīšanas reizes. Ielejiet ūdeni plastmasas traukā un pievienojiet iepakojuma saturu. Nepieciešamais ūdens tilpums ir norādīts uz iepakojuma. Nepieciešamā ūdens temperatūra ir 20-25 grādi pēc Celsija. Ūdenim jābūt bez nogulsnēm un piemaisījumiem.

nepieciešamais ūdens daudzums
Fort2,5 litri
Miracle, Versailles II3 litri
Nord, East, Provence, Art Design4,5 litri
Master, Optima, Standard5 litri
Relief, Premium, Prestige, Victoria, Air Line, West, South, Versailles I6 litri

Pievienojiet dekoratīvos elementus

Ja vēlaties, pievienojiet spīdumus un/vai citas dekoratīvās piedevas, vienmērīgi sadalot tās maisījumā. Visu veidu spīdumi un piedevas ir nopērkami atsevišķi.

Sajauciet materiālu ar rokām vai urbi ar miksējamo uzgali

Materiālu rūpīgi samaisiet ar rokām, lai novērstu līmes gabaliņu veidošanos. Kādas no kolekcijām nepieciešams samaisīt, izmantojot urbi ar maisītāja uzgali. Izlasiet uz iepakojuma norādījumus, lai uzzinātu, vai konkrētajam materiālam nepieciešams izmantot urbi. Iemērcēto maisījumu ievietojiet plastmasas maisiņā un atstājiet to uz 12 stundām.

Uzklājiet SILK PLASTER maisījumu

Nelielās porcijās vienmērīgi izklājiet sagatavoto materiālu pa visu virsmu, izmantojot plastmasas špakteļlāpstiņu. Pagaidiet 1-2 stundas pēc maisījuma uzklāšanas un izlīdziniet virsmu ar špakteļlāpstiņu. Pirms lietošanas samitriniet špakteļlāpstiņu ūdenī.

Uzklājiet laku

Pēdējais solis ir sienas vai griestu pārklāšana ar SILK PLASTER laku, lai palielinātu noturību.

Silk Plaster ziņas

Jaunākās ziņas un raksti

Lasiet ziņas par jaunākajiem produktiem un dizaina tendencēm.

Ir jautājumi? Piesakieties konsultācijai

Jums ir iespējams kļūt par SILK PLASTER izplatītāju. SILK PLASTER var atrast vairāk nekā 900 veikalos visā pasaulē. Mūsu produkciju mazumtirdzniecībā piedāvā vairāki daudzzīmolu veikali, kā arī tūkstošiem privāto tirgotāju.
Mēs vienmēr aktīvi strādājam, lai paplašinātu savu izplatīšanas tīklu, un būsim ļoti priecīgi, ja Jūs ar mums sazināsieties.

Shopping cart
Vietne https://silkplaster.lv izmanto sīkdatnes, marketinga nolūkiem un lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.
Start typing to see products you are looking for.
0
  0
  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop
  Shop
  0 items Cart

  CHOOSE YOUR PREFERRED COUNTRY